Tkaniny welurowe

Tkaniny welurowa już od bardzo dawna mają szerokie zastosowanie. Na początku były kojarzone z luksusem i przepychem, później coraz częściej zaczęto je wykorzystywać do produkcji szeroko dostępnych produktów. Charakterystyczna dla weluru jest tzw. okrywa runowa, która czyni go niemal puszystym w dotyku.

Jeszcze nie tak dawno tkaniny welurowe odbierane były, jako zbyt ciężkie i przywodziły na myśl czasy arystokracji i szlachty. Od kilku lat zauważalny jest jednak powrót mody na materiał z weluru. Doceniana jest jego elegancja, wytrzymałość i komfort użytkowania. Materiał jest wyjątkowo odporny na rozrywanie i ścieranie, a także na gniecenie, dzięki czemu nie wymaga prasowania.

Tkaniny welurowe

Tkanina welurowa oferowana przez naszą firmę charakteryzuje się najwyższą jakością i przystępną ceną. W naszym sklepie znajdą państwo szeroki wybór kolorów i wzorów. Bogaty asortyment pozwoli zaspokoić potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy tkaniny welurowe w ilościach hurtowych oraz mniejszych, na użytek własny pasjonatów mody. Każda ilość dostępna w atrakcyjnych cenach.

…tkaniny welurowe… (ich wykorzystanie)

Tkanina welurowa znajduje szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Jej odporność na ścieranie i rozrywanie została doceniona przez producentów obuwia i galanterii. Tkanina jest wykorzystywana, jako materiał obiciowy do mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz. Najczęściej tkaninę welurową widzimy na sofach, krzesłach czy pufach. Oprócz tego, wykonywane są z nich eleganckie zasłony, pledy i poszewki na poduszki. Tkanina welurowa bardzo dobrze przepuszcza powietrze i nie nagrzewa się tak mocno jak skóra.

Zobacz również

Dzianiny Welurowe

Nasze dzianiny welurowe to produkty najwyższej jakości dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów.

Dzianiny Bawełniane

Oferujemy szeroki wybór funkcjonalnych materiałów w najmodniejszych wzorach i kolorach.

Dzianiny Jersey

Sprawdź naszą ofertę elastycznego, przewiewnego, oddychającego materiału o niezwykle szerokim zastosowaniu.

Dzianiny interlock

Poznaj ofertę elastycznego i przyjemnego w dotyku materiału, który charakteryzuje niezwykła wytrzymałość.

Dzianiny frotte

Oferujemy szeroki wybór dzianiny fortte, które jest wytrzymała, dobrze wchłania
wilgoć i jest przyjemna dla skóry.

Producent tkanin

Dbamy o jakość naszych materiałów. Podążamy za trendami i wsłuchujemy się potrzeby klientów.